Vítáme Vás na našich stránkách, které stále dotváříme, aktualizujeme a doplňujeme pro Vás nové zboží. Neváhejte se nás zeptat na další, které na stránkách nenaleznete!

 

Prodejna Zbraně a střelivo v Kroměříži nabízí sortiment pro myslivce i sportovní střelce. Naleznete u nás lovecké a sportovní zbraně, střelivo, příslušenství ke zbraním jako jsou puškohledy, dalekohledy či pouzdra, dále nože, trezory, terče, sportovní poháry a oblečení. Zabýváme se také prodejem ohňostrojů a pyrotechniky do plynových zbraní. Ze služeb nabízíme nastřelení, uložení a komisní prodej zbraní. Drobné opravy zbraní a příslušenství. Na své si přijdou i dětští fanoušci airsoftu.

 

Veškeré zboží, které máme uvedeno v KATALOGU ZBOŽÍ jsme schopni po předchozí domluvě zajistit. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás KONTAKTOVAT a zjistit tak DOSTUPNOST zboží, nebo NAVŠTÍVIT OSOBNĚ v kamenné prodejně.

Postupně na stránky umísťujeme další zboží.

 

Veškerý prodej probíhá dle zákona č. 119/2002 Sb.. Prostřednictvím pošty nelze zasílat zbraně kategorie A,B,C , střelivo a další sortiment, který podléhá zbrojnímu průkazu. V tomto případě Vás ochotně obsloužíme u nás na prodejně.

Dle aktualizace o zásilkové službě ze dne 1.8.2012 bude při objednávce plynových pistolí a střeliva do nich požadován rok narození objednatele, bez něj nebude objednávka dále vyřizována.

 

Nasledujte nás na Facebooku