Žádný dodavatel

Všechny nejprodávanější produkty
BENTECH
BENTECH

BENTECH

Existuje 4 produktů.

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry

Kód: OS113

Fotopast Bentech 2.6CM

Komentář(e): 0

Fotopast Bentech 2.6CM je ideální volbou, pokud poteřebujete hlídat vzdálenou oblast nebo své zařízení nechcete neustále osobně kontrolovat. Zařízení zaznamenává videozáznamy ve Full HD kvalitě a fotografie o velikoti 12Mpx. Veškeré záběry vám budou zaslány na e-mail nebo mobilní telefon pomocí GSM modulu. Ovládat jej můžete sms příkazy přes váš mobilní...

Cena 3 990,00 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Kód: OS112

Fotopast Bentech 3.0CG

Komentář(e): 0

Vylepšená verze Bentech 3.0CG nejen pořizuje kvalitní Full HD videa a 12Mpx fotografie, ale pomocí GSM modulu vám je asílá na mobilní telefon nebo email. Získáte tím nad sledovanou obastí neustálý přehled bez nutné osobní kontroly. Infračervený noční přísit se postará o skvělou viditelnost i v noci, aniž by odhaloval fotopast. Fotopast má menu v češtině.

Cena 4 690,00 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Kód: OS172

Fotopast Bentech TC03

Komentář(e): 0

Fotopast Bentech TC03 je malá, výkonná fotopast vhodná pro sledování i v náročných venkovních podmínkách. Kvalitní FullHD videa a fotografie pořizuje 0,5 s po zaznamenání pohybu. Její zorné pole je 90°, čímž spolehlivě zachytí jakékoliv narušení. Malé rozměry umožní nenápadné skrytí fotopasti. České menu umožní snadné nastavení.

Cena 1 990,00 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Kód: OS

Fotopast Bentech TC05

Komentář(e): 0

Zařízení Bentech TC05 disponue fukcí videa ve Full HD rozlišení i fotografováním o velikoti 12Mpx.  Fotopast je odolná vůči dešti a její zabarvení vám umožní nenápadné skrytí. Ke spuštění potřbujete pouze 8 AA baterií, které vydrží 3 - 6 měsíců, a SD kartu na ukládání vašich záznamů. S WiFi SD kartou budete moci veškeré záznamy stahovat na dálku.

Cena 2 290,00 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Nasledujte nás na Facebooku